.

 

VÁŠ OSOBNÍ ROZVOJ NA JEDNOM MÍSTĚ

 


Komplexní přístup k vašemu životu

 TERAPIE A KONZULTACE

Individuální podpora pro vás.

 ŠKOLA ŽIVOTA

10-ti měsíční kurz poznání sebe a své hodnoty.

JAK PRACUJEME A CO ZÍSKÁTE


Pracujeme Metodou JIH® – metodou emočního naciťování. Při terapiích a kurzech vnímáme a cítíme vaši energii a ladíme vás zpět do boží podstaty.  

Metoda JIH® pomáhá ve všech oblastech života v celé linii času.

Učíme vás vědomě pracovat s vlastní energií v podobě emocí, myšlenek, postojů tak, abyste získali svou vnitřní svobodu, lásku a hodnotu, aby vás život bavil. Následně jsme vám podporou formou konzultací, abyste v sobě získali jistotu.

 

U nás se stáváte vědomým tvůrcem svého života bez teorie, ale s vlastními zkušenostmi a pochopením. Získáte důvěru v sebe.


Kurzy kreslení a malování

 

Každým tahem měníte svůj život

Kreslení pravou a levou hemisférou metodou JIH®

Kreslit umí každý. Objevte svůj tvůrčí potenciál.

Automatická kresba diagnostická metodou JIH®

Poznejte vlastní schopnost, jak si pomoci k úlevě. Naučte se pracovat se svou energií.


Naše tvůrčí kurzy jsou jedinečné tím, že jste vědomě přítomni tady a teď nejen fyzicky, ale celou svou bytostí. Vaše myšlenky se netoulají do minulosti, budoucnosti, k rodině, do práce, ale jen tvoříte a tím se vracíte k sobě.

Vaše energie se rozproudí všemi směry. 

Díky naší schopnosti pracovat s energiemi Metodou JIH® vás vnímáme a pomáháme vám uvolnit se ve vaší energii tak, abyste si každé tvoření užili v lehkosti.

DÁRKOVÝ POUKAZ


Co o nás říkají

Chtěla bych se podělit o výjimečnou zkušenost, a to o setkání s metodou Automatické kresby diagnostické. Pro mne další možnost jak poznávat samu sebe, jak si pomoci v nepohodě a možnost jiného pohledu na to co se mi děje. Děkuji za odborné a empatické provedení kurzem Martince Zelenické a Maje Vodvářkové. Velice mne překvapilo, že i po ukončení kurzu je možnost se dále zdokonalovat. Lektorky jsou vždy nápomocny podat pomocnou ruku a ucho. Jsem za tuto zkušenost velice vděčná.
Ilonapodnikatelka
Oslovila jsem Martinu v době, kdy jsem potřebovala pomoci sama se sebou. Byla jsem často vznětlivá a podrážděná v situacích s dětmi. Mrzely mě moje reakce, ale prostě jsem si nevěděla rady. Věděla jsem, že to takhle nechci, ale nevěděla jsem jak to změnit. Marti, moc jsi mi pomohla. Cítím se teď mnohem vyrovnanější. Mnoho situací už mě nerozhodí. Metoda JIH je mi nejbližší a nejpochopitelnější. Začala jsem kurz Školy života a těším se, co nás čeká příště. Je to pro mě nejlepší investice do sebe a jsem za to ráda.
Martinakadeřnice
Co mě lákalo přijít na automatickou kresbu? Poznat a objevit novou věc. Posunout na další krůček dopředu, jak si mohu sama pomoct . Poznat úžasné lidi. V té době jsem řešila sebehodnocení, rodinu, vztahy v práci, komunikaci. Na kurzu jsem poznala, jak mohu sama na sobě pracovat. Jak si můžu sama pomoct. Mohu uvolnit svou energii.
Tereza

Zpět na ÚVOD

Naše adresa

Masarykova 750
Ústí nad Labem 400 01

Kontakt

Maja Vodvářková - tel. (+420) 721 463 194

Romana Volfová-tel.(+420) 723 390 589

E-mail

eloacentrum@gmail.com