.                              

 

 

 

Milujeme život a jeho objevování


Společně tvoříme zázemí CENTRA ELOA, kde vám pomáháme k úlevě a vedeme vás k porozumění sebe a svého života.

Nikdo nemá být na své cestě sám.

Baví nás předávat vám své zkušenosti a pochopení a máme radost, když se i váš život  posouvá k lepšímu. Víme, jak je pro vás důležité, abyste si uvědomovali, kdo skutečně jste, co máte rádi a co v životě chcete.  

To jsme my


.

 

Maja Vodvářková

 

Terapeutka a profesionál metody JIH®

Je lektorkou kurzů: Kreslení pravou a levou hemisférou metodou JIH®, Automatická kresba diagnostická a Škola života

"V životě se mnohokrát ocitneme ve stavu, kdy máme pocit, že plníme každodenní povinnosti a na nic jiného nám nezbývá prostor. Ani si neuvědomujeme, že reagujeme na okolní svět a potlačujeme tím sebe a to, co milujeme. Těší mě, když si dokážete říct o pomoc. Společně pak objevujeme souvislosti života a možnosti, které máte. Mám obrovskou radost, když to vnímáte a dává vám to smysl."

www.majavodvarkova.eu

 

.

 

Romana Volfová

Terapeutka a profesionál metody JIH®

Je lektorkou kurzů: Škola života - škola lidství a hojnosti autorky metody JIH® Jarky Matuškové, Cvičení přirozeností těla a mysli CPT-M autorky metody JIH® Hanky Mokré 

Pořádá floristické kurzy živě a v blízké době uvede i online verzi.

Poskytuje terapie metodou JIH®.

Založila fb skupinu Kurzy, semináře a vše co vás zajímá, kde poskytuje zázemí pro lidi, kteří hledají, co by je bavilo. V této skupině pořádá také rozhovory. 

Romča je milovnicí přírody a její moudrosti, kterou z ní čerpá. Skrze vnímání a cítění vnímá její propojenosti a souvislosti. Díky tomu se vrací zpět ke svým kořenům a nachází vnitřní klid. To vše předává dál těm, kteří naslouchají hlasu přírody.

"Miluji život v jeho rozmanitosti a moc ráda objevuji jeho nové možnosti. Dřív jsem splívala s okolím. Neměla jsem žádné sebevědomí. Na škole a později v práci to bylo pro mě hodně náročné. Nevěděla jsem, co chci a ani kdo jsem. Jediná oblast, ve které jsem se cítila dobře, byla práce s květinami. V ostatních oblastech jsem se cítila smutná, unavená, ukřivděná, bez energie a chutě do života. Chtěla jsem, aby se mi můj život zlepšil,a tak jsem hledala pomoc. S metodou JIH® jsem poznala mé nefunční postoje a způsob života. Postupně jsem vše měnila a můj život mi najednou dával smysl. Mám k tomu takové přirovnání - jako když se housenka postupně promění v motýla. Ráda veškerá svá poznání předávám dál lidem a cítím se v tom jednoduše šťastná." 

www.romanavolfova.webnode.cz

A jaká byla naše cesta k tomu stát se TERAPEUTEM METODY JIH®?


Setkaly jsme se na terapeutickém kurzu Metody JIH® v roce 2016. Každá z nás hledala cestu k sobě a JIH dával našemu životu od začátku obrovský smysl. Chtěly jsme porozumět sobě, vztahům a situacím, které jsme prožívaly.  Zároveň v nás byla touha pomáhat ostatním lidem. Naše přátelství vzniklo okamžitě. Znáte to, když se s někým setkáte, vůbec ho neznáte a přitom máte pocit, že se znáte odjakživa? Tak takhle to bylo i s námi. Každá jsme jiná, a přesto máme plno společného. 

V roce 2020 jsme prošly intenzivním půlročním kurzem a staly se Profesionály terapeuty Metody JIH®.

Víme, že osobní rozvoj nikdy nekončí, pokud se tak člověk sám nerozhodne. A my jsme zvědavé a baví nás další poznání a možnosti, které v životě máme. 

Velikou podporou v našich aktivitách je Freli s.r.o. -  Jarka Matušková a Hanka Mokrá, autorky Metody JIH®. 

Naše adresa

Masarykova 750
Ústí nad Labem 400 01

Kontakt

Maja Vodvářková - tel. (+420) 721 463 194

Romana Volfová - tel. (+420) 723 390 589

E-mail

eloacentrum@gmail.com