.                              

 

 

 

Milujeme život a jeho objevování


Společně tvoříme zázemí CENTRA ELOA, kde vám pomáháme k úlevě a vedeme vás k porozumění sebe a svého života.

Nikdo nemá být na své cestě sám.

Baví nás předávat vám své zkušenosti a pochopení a máme radost, když se váš život  posouvá k lepšímu. Víme, jak je pro vás důležité, abyste si uvědomovali, kdo skutečně jste, co máte rádi a co v životě chcete.  

To jsme my


.

 

Maja Vodvářková

 

Je autorkou projektu: "V 50 život nekončí"

Je lektorkou kurzů: Kreslení pravou a levou hemisférou metodou JIH®, Automatická kresba diagnostická a Škola života

"V životě se mnohokrát ocitneme ve stavu, kdy máme pocit, že plníme každodenní povinnosti a na nic jiného nám nezbývá prostor. Ani si neuvědomujeme, že reagujeme na okolní svět a potlačujeme tím sebe a to, co milujeme. Těší mě, když si dokážete říct o pomoc. Společně pak objevujeme souvislosti života a možnosti, které máte. Mám obrovskou radost, když to vnímáte a dává vám to smysl."

 

 

Martina Zelenická

Je autorkou projektu: Akryl jinak 

Je lektorkou kurzů: Automatická kresba diagnostická a Škola života

Poskytuje také individuální terapie a koučink Metodou JIH® v angličtině.

"Na životě miluji jeho proměnlivost a rozmanitost. Dříve jsem se toho bála, dnes naopak změny v životě vítám. V mém poznání už vím, že mě vedou vpřed k lepšímu životu. Vždy můžu ze svých zkušeností čerpat a to je obrovský dar nás všech. Setkávání s lidmi mě baví a naše vzájemné sdílení mě obohacuje. Je kouzelné vidět, jak vám najednou vše do sebe zapadá a objevujete sebe, učíte se vnímat sebe nově, v čisté energii bez nánosů rozumu. Opouštíte své staré navyklosti a máte chuť svůj život posouvat a tvořit podle sebe. Stáváte se sami sebou."

.

A jaká byla naše cesta k tomu stát se TERAPEUTEM METODY JIH®?


Setkaly jsme se na terapeutickém kurzu Metody JIH® v roce 2016. Obě jsme hledaly cestu k sobě a JIH dával našemu životu od začátku obrovský smysl. Chtěly jsme porozumět sobě, vztahům a situacím, které jsme prožívaly.  Zároveň v nás byla touha pomáhat ostatním lidem. Naše přátelství vzniklo okamžitě. Znáte to, když se s někým setkáte, vůbec ho neznáte a přitom máte pocit, že se znáte odjakživa? Tak takhle to bylo i s námi dvěma. Každá jsme jiná, a přesto máme plno společného. 

V roce 2020 jsme prošly intenzivním půlročním kurzem a staly se Profesionály Metody JIH®.

Víme, že osobní rozvoj nikdy nekončí, pokud se tak člověk sám nerozhodne. A my jsme zvědavé a baví nás další poznání a možnosti, které v životě máme. 

Velikou podporou v našich aktivitách je Freli s.r.o. -  Jarka Matušková a Hanka Mokrá, autorky Metody JIH®. 

Naše adresa

Masarykova 750
Ústí nad Labem 400 01

Kontakt

Martina Zelenická - tel. (+420) 732 323 948

Maja Vodvářková - tel. (+420) 721 463 194

E-mail

eloacentrum@gmail.com