.

 

VÁŠ OSOBNÍ ROZVOJ JAK HO NEZNÁTE


Komplexní přístup k vašemu životu

 TERAPIE A KONZULTACE

Individuální podpora pro vás.

 ŠKOLA ŽIVOTA

10-ti měsíční kurz poznání sebe a své hodnoty.

JAK PRACUJI  A CO ZÍSKÁTE


Pracuji Metodou JIH® – metodou emočního naciťování. Při terapiích a kurzech vnímám a cítím vaši energii a ladím vás zpět do boží podstaty.  

Metoda JIH® pomáhá ve všech oblastech života v celé linii času.

Učím vás vědomě pracovat s vlastní energií v podobě emocí, myšlenek, postojů tak, abyste získali svou vnitřní svobodu, lásku a hodnotu, aby vás život bavil. Následně jsem vám podporou formou konzultací, abyste v sobě získali jistotu.

 

Stáváte se vědomým tvůrcem svého života bez teorie, ale s vlastními zkušenostmi, pochopením a důvěrou v sebe.


Kurzy kreslení a malování

 

Každým tahem měníte svůj život

Kreslení pravou a levou hemisférou metodou JIH®

Kreslit umí každý. Objevte svůj tvůrčí potenciál.

Automatická kresba diagnostická metodou JIH®

Poznejte vlastní schopnost, jak si pomoci k úlevě. Naučte se pracovat se svou energií.


Tvůrčí kurzy, které vám nabízím, jsou jedinečné tím, že jste vědomě přítomni tady a teď nejen fyzicky, ale celou svou bytostí. Vaše myšlenky se netoulají do minulosti, budoucnosti, k rodině, do práce, ale jen tvoříte a tím se vracíte k sobě.

Vaše energie se rozproudí všemi směry. 

Díky schopnosti pracovat s energiemi Metodou JIH® vás vnímám a pomáhám vám uvolnit se ve vaší energii tak, abyste si každé tvoření užili v lehkosti.


Setkávání v Ústí nad Labem

           Pravidelná setkání žen.                     Oddych,podpora, zdílení  a pomoc. Čas pro sebe.

DÁRKOVÉ  POUKAZY


Zkušenosti klientů

Chtěla bych se podělit o výjimečnou zkušenost, a to o setkání s metodou Automatické kresby diagnostické. Pro mne další možnost jak poznávat samu sebe, jak si pomoci v nepohodě a možnost jiného pohledu na to co se mi děje. Děkuji za odborné a empatické provedení kurzem Martince Zelenické a Maje Vodvářkové. Velice mne překvapilo, že i po ukončení kurzu je možnost se dále zdokonalovat. Lektorky jsou vždy nápomocny podat pomocnou ruku a ucho. Jsem za tuto zkušenost velice vděčná.
Ilona podnikatelka
Oslovila jsem Martinu v době, kdy jsem potřebovala pomoci sama se sebou. Byla jsem často vznětlivá a podrážděná v situacích s dětmi. Mrzely mě moje reakce, ale prostě jsem si nevěděla rady. Věděla jsem, že to takhle nechci, ale nevěděla jsem jak to změnit. Marti, moc jsi mi pomohla. Cítím se teď mnohem vyrovnanější. Mnoho situací už mě nerozhodí. Metoda JIH je mi nejbližší a nejpochopitelnější. Začala jsem kurz Školy života a těším se, co nás čeká příště. Je to pro mě nejlepší investice do sebe a jsem za to ráda.
Martinakadeřnice
Co mě lákalo přijít na automatickou kresbu? Poznat a objevit novou věc. Posunout na další krůček dopředu, jak si mohu sama pomoct . Poznat úžasné lidi. V té době jsem řešila sebehodnocení, rodinu, vztahy v práci, komunikaci. Na kurzu jsem poznala, jak mohu sama na sobě pracovat. Jak si můžu sama pomoct. Mohu uvolnit svou energii.
Tereza

Zpět na ÚVOD

Kontakt:

Ing.Mária Vodvářková

Zlatá stezka 52
Ústí nad Labem 403 21

Mobil

 (+420) 721 463 194

E-mail

vodvarkova@email.cz

eloacentrum@gmail.com