.                              

 

 

 

Miluji život a jeho objevování


Nikdo nemá být na své cestě sám.

Baví mě předávat vám své zkušenosti a pochopení a mám radost, když se i váš život  posouvá k lepšímu. Vím, jak je pro vás důležité, abyste si uvědomovali, kdo skutečně jste, co máte rádi a co v životě chcete.  


.

 

Maja Vodvářková

 

Terapeutka a profesionál metody JIH®

Jsem lektorkou kurzů: Kreslení pravou a levou hemisférou metodou JIH®, Automatická kresba diagnostická a Škola života

"V životě se mnohokrát ocitneme ve stavu, kdy máme pocit, že plníme každodenní povinnosti a na nic jiného nám nezbývá prostor. Ani si neuvědomujeme, že reagujeme na okolní svět a potlačujeme tím sebe a to, co milujeme. Těší mě, když si dokážete říct o pomoc. Společně pak objevujeme souvislosti života a možnosti, které máte. Mám obrovskou radost, když to vnímáte a dává vám to smysl."

 

 

A jaká byla moje cesta stát se TERAPEUTEM METODY JIH®?

V roce 2012 jsem nakreslila svůj první portrét na kurzu Kresby pravou a levou hemisférou u Jarky Matuškové, autorky Metody JIH® . Pro mne to byl učiněný zázrak.  Jak to ta ženská dělá?  Chvíli jsem váhala , opatrně našlapovala a ptala sama sebe : a já taky můžu?   Můžu změnit svůj život ? Můžu zažít něco nové?  Můžu mít kamarádky?  Můžu být spokojená, dokonce šťastná?    V roce 2016 jsem se na terapeutickém kurzu Metody JIH® setkala se ženami, které , stejně jako já, chtěli pomáhat ostatním lidem.  Každá z nás hledala cestu k sobě a JIH dával našemu životu od začátku obrovský smysl. Chtěly jsme porozumět sobě, vztahům a situacím, které jsme prožívaly.  

V roce 2020 jsme prošla intenzivním půlročním kurzem a stala se Profesionálem Metody JIH®.

Vím, že osobní rozvoj nikdy nekončí, každým dnem se v něčem posouváme a rozvíjíme. Je mi velkou ctí provázet vás na nejkrásnější cestě, kterou máme, pomáhat vám vnímat naplno jedinečný dar od Boha, kterým je váš ŽIVOT.

Děkuji za společnou cestu , moje milá  Jarka Matušková, autorka Metody JIH®. 

 

Kontakt

Ing.Mária Vodvářková

Zlatá stezka 52

Ústí nad Labem 403 21

Mobil

(+420) 721 463 194

E-mail

eloacentrum@gmail.com

vodvarkova@email.cz